Vzpomínky bez lítosti

Motto: "Mnozí hrají písně, které pohladí ... My hrajeme písně, které obejmou".... 

Když jsem se rozhodla, že budu žít definitivně v Čechách, jako rozená Italka jsem se českým textům dlouho bránila. Přesto, že jsem vyrůstala na hudbě svého otce a na jeho šansonových písních, nikdy jsem si nepředstavovala, že se tomuto žánru bude věnovat. Uvědomovala jsem si, jak je to těžké. Musela jsem k tomu dozrát.

Večer se skládá převážne z písní dua H&H, mých autorských písní a několika převzatých - pro mne zásadních a srdcových záležitostí. Na klavír mne doprovází skvělý Jiří Toufar.


Půl na půl

Komponovaný dvojkoncert složený z našich autorských písní, z písní dua Hapka & Horáček a z průřezu tvorby mého hosta. Vždy se jedná o jedinečný, neopakovatelný večer s úžasnou atmosférou, neboť ani my sami nevíme, jakým směrem se večer bude ubírat :)

Mezi mé hosty patří například František Segrado, Naďa Válová, Zlatka Bartošková a další.Blues a starý dobrý fláky

Moje srdeční záležitost. Blues je moje krevní skupina, cítím se v něm jako ryba ve vodě. Hrajeme skladby od B.B. King, Tracy Chapman, B. Rait, O. Redding a ostatních bardů tohoto žánru.

Vystupuji s celou kapelou, nebo v triju s cajonem a kytarou, anebo jen v duu s kytarou. Mým dvorním kytaristou je Petr Kadlček z kapely Natural (autor megahitu "Já na to mám"), takže uslyšíte i průřez jeho repertoárem.

Složení kapely je velmi variabilní, záleží na charakteru a velikosti akce.