Mými rodiči jsou herečka Zora Ulla Keslerová (Fešák Hubert, Vítr v kapse, Řetěz, Líbáš jako ďábel, aj.) a hudební skladatel Petr Hapka.

Až do roku 2010 jsem žila, pracovala a studovala v Římě a Viterbu a své univerzitní studium úspěšně zakončila magisterským diplomem z jazyků a literatury. Součástí magisterské práce byla obsáhlá studie českého protektorátního filmu. Od svého dětství jsem se věnovala divadlu - hrála v nespočtech divadelních představeních, jak alternativních, tak klasických (Sen noci svatojánské, Řeči, řeči, aj.) a hudbě. Od svých čtrnácti let se věnuju zpěvu. Nejdříve v mých oblíbených punkových a rockových formacích, ale pak mi totálně učarovalo blues. Repertoár jsem postavila na klasických bluesových základech (Tracy Chapman, Peggy Lee, ...). V roce 2003 se mi podařilo obhájit první místo na pěvecké soutěži v Římě. Hráli jsme většinou v malých formacích po barech a klubech.

Na konci roku 2010 jsem se natrvalo přestěhovala do Prahy, kde své znalosti italského a anglického jazyka zúročuji jako překladatelka, věnuji se výuce italského jazyka. Na prvním místě je však zpěv. Vystupuji v několika hudebních formacích - od komorních souborů až po pódiové aranžmá s kapelou. V repertoáru naleznete převážně bluesové skladby, ale i skladby moderních autorů a také autorská projekt Život na baru.